Ballina Aktuale Mbulohet Big Mama?!

Mbulohet Big Mama?!

Bigi e quan veten ‘Sulltaneshë’.
Këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Big Mama para një vitit ka realizuar një operacion në Turqi për zvogëlimin e lukthit, ndërsa tani po befason me pamjen e saj.
Ajo vazhdimisht po publikon fotografi në rrjetet sociale, ku edhe po shfaqet më në formë, si asnjëherë më parë, shkruan rtv21.tv

Marketing

Bigu edhe këtë verë ka qenë aktive me koncerte, e ahengje familjare ajo sigurohet që gjithmonë këto momente t’i ndajë me fansat e saj.

Ditë më parë ajo ka udhëtuar për në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe. E për ta respektuar traditën e vendit ku ajo ndodhet, ka vendosur të vishet me rroba që janë tradicionale në atë vend, këtë ajo e ka treguar përmes një fotografie të publikuar në Instagram.

Në këtë fotografi, Bigun e shohim që ka një shami në kokë dhe e veshur në të kuqe, ajo po duket shumë bukur. “Sulltanesha në Dubai”, ka shkruar Bigu poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

Exit mobile version