Meghan dhe Harry dalin për herë të parë si Dukë dhe Dukeshë

Tri ditë pas dasmës së tyre shumë të përfolur në Windsor Castle, Princi Harry dhe Meghan Markle, kanë dalë për herë të parë, publikisht si çift i martuar.
Meghan dhe Harry kanë dal për herë të parë si Duka dhe Dukesha e Sussex në një festë mbretërore, shkruan e përditshmja britanike ‘Metro’.

Marketing

Me veshje klasike, e me kapelë në kokë, Meghan duke bukur. Për të, kjo është shëtitja e parë si pjesëtare e familjes mbretërore zyrtarisht.

Ata morën pjesë në kopshtet e Buckingham në Londër për festimin e 70 vjetorit të ditëlindjes së Princit Charles.

Marketing