“Merr infarkt” Shesheli, shikojeni çfarë reagimi bën pas fitores së shqiptarëve ndaj Serbisë (FOTO)

Lideri kontravers serb, Vojslav Sheshel, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes në mes Serbisë dhe Zvicrës, ka shkruar në rrjetin social Twiter.

Marketing

Ai i quan bastardë shqiptarët, pasi që Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri i shënuan të dt golat e Zvicrës ndaj Serbisë.

“Të gjithë shqiptarët janë bastardë, shkruan Sheshel, ku bashkangjitur e ka foton e Granit Xhakës.

 

 

Marketing