Mickoski me kushërinj protestoi në Kërçovë, një numër i vogël i qytetarëve i bashkëngjiten

Sot në qytetin e Kërçovës, VMRO-DPMNE-ja opozitare kishte organizuar protestë kundër siç kishin paralajmëruar se LSDM-ja bënë sikur puna e tyre kriminale është sipas standardeve evropiane.

Marketing

”LSDM-ja nuk mund të manipulojë se vlerë evropiane është ndarja e tenderëve prej milionash për firma pa përvojë”.

Më herët bënin thirrje gjithashtu që sipas kësaj partie për të arritur vlerat evropiane, është e nevojshme që LSDM dhe Zoran Zaev të largohen nga pushteti, pasi sipas tyre, vetëm atëherë shteti do të shkojë përpara.

Mirëpo ajo çfarë është parë sot, ishte numri i vogël i protestuesve.
Për më shumë ndiqni videon e plotë. TV 21

Mickoski me kushërinjë proteston në Kërçovë, një numër i vogël i qytetarëve i bashkangjiten

Mickoski me kushërinjë proteston në Kërçovë, një numër i vogël i qytetarëve i bashkangjiten

Publiée par TV21 sur Dimanche 2 septembre 2018

Marketing