Mimoza Shkodra nis xhirimet e klipit të ri, nuk e besoni si duket

Para disa muajve solli këngën e re me ish të fejuarin, Seldi Qalliun.

“Sa kujtime”, mbetet kënga e fundit e lansuar nga Mimoza Shkodra dhe këngëtari, Seldi Qalliu,

Marketing

Dhe tani, artistja Shkodra duket se po bëhet gati për projektin e ri por kësaj radhe po vjen vetëm.

Me anë të një postimi të publikuar në llogarinë e saj, Instagram, Mimoza tregon se së shpejti publikohet kënga e re e saj.

Këngëtarja shfaqet më në formë se kurrë, pamja e së cilës është për tu admiruar. Ajo po vazhdon të jetë e angazhuar në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme. /Lajmi.net/