Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe reshje të shiut. Pasdite ata do të jenë më intensive, ndërsa do të shoqërohen me erë të fuqishme.

Marketing

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 20 deri 29 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell d