Moti sot në vendin tonë

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare.

Marketing

Temperatura do të lëviz prej 8 deri 24 gradë Celsius.
Edhe në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të ditës deri 22 gradë Celsius.