Në Prishtinë do të takohen dy Thaçët

Kreu i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH), Menduh Thaçi sot pasdite në prishtin do të takohet me Presidentin e Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi.

Marketing

Në takim siç njoftojnë nga zyra për informom e PDSH-së do të bisedohet për aktualitetin politik në Maqedoni dhe rajon.

Marketing