Shorti i Champions League, Inter rrezikon “grupin e vdekjes”

Inter rrezikon një grup makthi me Real Madrid, Borussia Dortmund dhe Liverpool, teksa është në vazon e katërt të Champions League.

Marketing

Katër ekipet italiane do të mësojnë fatin e tyre të premten pasdite, me Juventus në vazon e parë dhe Roma me Napolin në vazon e dytë.

Skuadrat italiane nuk mund të ndeshen me njëra-tjetrën, teksa çdo grup do të përbëhet nga një ekip nga çdo vazo.

Zikaltrit rrezikojnë një skenar makthi ku fati mund t’i vendosë në një grup me kampionët e Champions league, si dhe Borussia Dortmund.

Marketing