Newcastle-Tottenham fillon furishëm, londinezët kryesojnë 2:1

Tre gola për pak minuta.

Ndeshja mes Newcastle dhe Tottenham ka nisur me gola.

Marketing

Rezultati është 2:1 për Spurs.

Londinezët kaluan në epërsi me Vertonghen, por rezultati u barazua nga Joselu.

Megjithatë, Tottenham ktheu epërsinë me golin e Dele Allit.

 

Marketing