Nga vreshtat e Rahovecit Dafina dhe Lumi sjellin “Lule Lule”

Këngëtarja, Dafina Zeqiri dhe rep artisti kosovar, Lumi B kanë lansuar sot këngën dhe videoklipin më të ri të tyre të quajtur “Lule Lule”

Marketing

Kjo këngë është ripërpunim e këngës të vjetër qytetare “Lule Lule”, ndërkaq video klipi është realizuar në vreshtat e rrushit në Rahovec.

Kujtojmë se Dafina së fundmi është mjaft aktive, ajo së fundmi ka sjellë këngën “Désolé por favor” në bashkëpunim me DJ Hamida feat. Aymane Serhani.

Po ashtu Dafina ka lansuar edhe këngën solo “La reina” e cila u prit shumë mirë nga adhuruesit e muzikës së saj.