Ngjarje e papritur në koncertin e Beyonce dhe Jay Z

ifti Beyonce dhe Jay Z tash e disa javë kanë filluar turneun “OTR II”.

Mbrëmë, dyshja kanë performuar në Atlanta, ku dhanë performancë mahnitëse bashkë me balerinë.

Marketing

Por, në një moment ndodhi diçka e papritur, fansi i dehur futet në skenën ku po këndonin Beyonce dhe Jay Z.

Bazuar në pamjet që kanë qarkulluar në mediet e huaja dhe në rrjete sociale, ishin balerinët dhe sigurimi atë që ndalën fansin.

Beyonce dhe Jay Z kanë shpëtuar nga sulmi, pasi në vendin e ngjarjes kishin arritur edhe policia.

Marketing