Noizyt nuk i ndalen telashet, ja çfarë i ndodhi

Disa mjete shpërthyese të llojit ‘kapsolle’ janë hedhur këtë të hëne në tarracën e lokalit të artistit Rigels Rajku, i njohur si Noizy.

Marketing

Sipas AfterParty.al policia ka bërë të ditur se dëmet janë të vogla, por kjo ka shkaktuar alarm dhe për shkak të incidenteve të mëparshme ndaj bizneseve të tij.

Nuk dihen detaje të tjera, teksa policia po punon për zbardhjen e rastit.