“O daj o daj” kënga më e re e Sinanit (Video)

Këngëtari i dashur për të gjitha moshat, Sinan Vllasaliu ka publikuar tashmë këngën e tij të re “O daj o daj”.

Marketing

Kjo këngë me tekst të Ghulos, muzikë e orkestrim të Wirusit dhe Granit Gashit është përcjell edhe me videoklip.

Kujtojmë se para disa ditësh Sinani lansoi këngën “Nuk është fer” që u prit shumë mirë nga publiku.