Para ndeshjes me Shqipërinë, Limaj viziton përfaqësuesen

Zëvndëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka vizituar skuadrën përfaqësuese në futboll para takimit miqësor me Shqipërinë.

Marketing

Këtë lajm ai e ka dhënë përmes llogarisë së tij në Facebook, duke nënvizuar se është mundësi e mirë që Kosova t’i promovojë potencialet e veta.

Të martën mbrëma, Kosova dhe Shqipëria do të përballen në miqësoren e parë zyrtare në Letzingrund.