Pas Unitedit mbrëmë, sot e nisin sezonin në Premierligë dy super-skuadra

Premierliga filloi dje dhe s’ndalet më.

Marketing

Pas Manchester Unitedit dje, sot e kanë radhën dy klube tjera pretendente për të filluar sezonin e ri në Premierligë.

Bëhet fjalë për Tottenhamin dhe Chelsean.

Spurs do të luajnë ndaj Neëcastle prej orës 13:30 në udhëtim.

Ndërkohë, Chelsea është mysafir i Huddersfield Toën, prej orës 16:00.