Pornostarja Mia Khalifa i komenton portierit Karius, Baloteli e ngacmon

Gjermani i kërkoi falje të gjithë tifozëve për gafat e bërë. Jo të gjithë e pranuan faljen e tij, por ka edhe nga ata që i dolën në krah portierit. Një ndër to ishte dhe aktorja e filmave për të rritur Mia Khalifa.

Marketing

“Ti ende je fitues”, ishte komenti i Khalifas në fotografinë e portierit të Liverpoolit të postuar para finales, ku ai kishte shkruar “Sytë nga kupa…”.

Karius

Aktorja libaneze përveç këtij mesazhi ngushëllues ka ngacmuar paska 26-vjeçarin duke i komentuar një ikonë të rrjeteve sociale që simbolizon sytë.

mia

Reagimi për komentin e Mia Khalifës nuk ka ardhur nga portieri gjerman, por nga sulmuesi karizmatik, Mario Baloteli. Italiani ia ka kthyer aktores me të njëjtën ’emoji’, duke i tregtuar edhe ai ka çdo gjë nën vëzhgim.

qsqs

Marketing