Ballina Lajme Maqedoni Prej nesër më ftohtë dhe me shi, të premten temperatura nën zero

Prej nesër më ftohtë dhe me shi, të premten temperatura nën zero

Në ndikimin e masës së freskët ajrore nesër dhe të enjten do të mbajë mot i ndryshueshëm me reshje lokale të shiut në pjesët perëndimore dhe jugore dhe borë në viset malore. Do të fryjë erë e përforcuar deri në mesatare e cila do të kushtëzojë edhe uljen e temperaturave ditore për tre deri katër gradë në krahasim me ditën e sotme.

Marketing

Prej të premtes temperaturat e mëngjesit në vend do të lëshohen nën zero, ndërsa gjatë ditës do të jenë në rritje.

Exit mobile version