Remzie Osmani më në fund na njofton me babain

Është një nga këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore dhe gjithmonë mbetet e kërkuar.

Marketing

Remzia ka talent, këndon live më mirë se thuajse të gjjtha të tjerat dhe ka një origjinalitet të lakmueshëm.

Bilbili i Mushtishtit, edhe në intervista është krejt vetvetja dhe i thotë troç ato që i ndjen, për veten, punën, familjen, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, këngëtarja ka treguar edhe mbështetjen e babait për tia dalë në rrugën e muzikës.

Ky është babai i Remzies, që rrallë e kemi parë të postuar nga këngëtarja.