Ronela ‘tund’ rrjetin, poston foto me bikini, por çfarë ka ndodhur me trupin e saj

Ronela Hajati është këngëtarja më interesante dhe më pa komplekse në estradën tonë.

Marketing

Por ajo gjithashtu është edhe ndër femrat më seksi të estradës, përkundër faktit se nuk është kjo pjesa me të cilën ajo dëshiron të jetë në qendër të vëmendjes.

Të duket interesante dhe e veҫantë është ‘qëllimi’ i saj kryesorë, të cilin e arrin pothuajse gjithmonë.

Ajo edhe sot ka publikuar pamje nga pushimet e veshur me bikini, por që shihet se ka shtuar në peshë.

Marketing