Rusi 2018: Ndeshjet që do të luhen sot

Pas spektaklit që kemi shijuar deri tani kupa e botës vazhdon me duelet e tjera, ku edhe këto ndeshje priten të dhurojnë spektakël dhe gola.

Marketing

Sot do të luhen plot 3 ndeshje. Ato janë:

14:00 Kolumbi vs Japoni

17:00 Poloni vs Senegal

20:00 Rusi vs Egjipt

Marketing