“Sa fiksim e ke t’i hapësh shalët, të është bërë ves” Klaudia Pepa i ‘mbyll gojën’ komentuesit

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e njohur. Klaudia është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon video me koreografitë e krijuara prej saj, të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku.

Marketing

Sytë nga instagrami i saj nuk i kanë vetëm fansat shqiptarë, por edhe ata italianë e kjo shihet fare mirë në komentet që ajo merr. Së fundmi, Klaudia ka postuar një video duke i dhënë motoçikletës me këmbë përpjetë.

Video u komentua shumë dhe njëri prej fansave i shkroi Klaudias një koment i cili mori menjëherë përgjigje, përcjell syri.

“Sa fiksim e ke moj goce me i mbajt shalët hap moj goce, apo të është bërë ves.”, i shkruan një fans, ndërkohë që Klaudia ja mbyll gojën me përgjigjen: “Ça të bësh, u bë 20 vite që kërcej, çështje profesioni.”