Sekretari i BDI Dega Çair Selami fajëson Albin Kurtin mbi situatën në veri

Sulmi terrorist i forcave të armatosura serbe në veri të Mitrovicës me ç’rast humbi jetën një polic i Kosovës ka nxitur reagime të shumta nga eksponentë të ndryshëm politik nga vendi dhe rajoni në mbështetje të kryeministrit Albin Kurti.

Marketing

Mirëpo për sekretarin organizativ të degës së BDI-së në Çair, Abdul-Selam Selami tensionet në Kosovë janë cilësuar si PR ditor dhe sjellje axhamie të kryeministrtit Kurti.

Jo më kot thënia popullore është “Çka ka shpia, tregon fmia”. /lajme24