Shpat Kasapi: Do martohesha me Genta Ismailin, Aferditën e kam pasur

Ka plot 5 vite që Shpat Kasapi i ka dhënë fund lidhjes me modelen Afërdita Dreshaj, pasi kjo e fundit u fotografua nga paparacët me Leonardo DiCaprion në Amerikë.

Marketing

Por, edhe pse kanë kaluar kaq vite, këngëtari gjithmonë ngacmohet rreth kësaj historie të vjetër.

Shpati është i ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” nga Luana Vjollca, ku një pjesë e emisionit kishte të bënte me zgjedhjen mes dy personazheve të cilat Shpatit i shfaqeshin në ekran, dhe personazhi që ngelte në fund, me atë “do martohej”

Shpati në mesin e shumë personazheve ishte dhe Genta Ismajli vs. Afërdita Dreshaj? Këngëtari nuk e pati problem aspak të përgjigjej edhe rreth këtyre dyjave.

“Atë atje (Afërditën) e kam pasur, kështu që skam pse e dua prap, madje hiqeni nga këtu fare. Do mbaj këtë tjetrën (Gentën)./GazetaBlic.