Shpërthen festa në dhomën e zhveshjes së kombëtares shqiptare, kuqezinjtë këndojnë e kërcejnë me këngë patriotike (VIDEO)

Pas përfundimit të ndeshjes me Moldavinë, në dhomën e zhveshjes së skuadrës kombëtare shqiptare ka shpërthyer festa.

Marketing

Nëpërmjet një “live” nga instagrami i Jasir Asani shihet atmosfera e zjarrtë mes kuqezinjve të cilët këndojnë e kërcejnë me këngë patriotike.

Mes lojtarëve shihet dhe “arkitekti” i kombëtares shqiptare, Sylvinho, i cili feston kualifikimin në Euro 2024. https://youtu.be/hK4XzACN_Ds