Shyhretja ua mori këngën, Motrat Mustafa i ”hakmeren” duke ia mar Mahmut Feratin (FOTO)

Më 8 Mars, këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli lansoi projektin më të ri muzikor, të cilën ia dedikoi nënës së saj.

Marketing

Por, ideja e kësaj kënge doli të jetë e ngjashme me atë të Motrave Mustafa, të cilat javë më parë paralajmëruan një projekt të ngjashëm.

Madje këto të fundit akuzuan kolegen e tyre për kopjim, përcjellë Indeksonline.

Të disponuara dhe elegante, Motrat Mustafa duken nga një koncert muzikor, madje ato në mes kanë futur Mahmut Feratin, bashkëpunëtorin më të ngushtë të Shyhretës.

Kujtojmë që Mahmuti dhe Shyhretja numërojnë bashkëpunime të shumta, po çka se kohëve të fundit s’kemi parë një të tillë nga ana e tyre.