Taravari i thotë Grubit se ka qenë me PDSH-në, më pas i kërkon falje për shpifjen

Në emisionin e sontëm që po zhvillohet në Click Plus në televizionin 21, po debatojnë Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët dhe Artan Grubi nga Bashkimi Demokratik për Integrim.

Marketing

Taravari e ka akuzuar Grubin se ka qenë pjesë e PDSH-së, por i ka kërkuar falje Grubit për shpifjen që ia bëri live në emision.

Taravari thotë Grubi ka qenë PDSH, ndërsa Grubi thotë se është shpifje! #ClickPlus

Publiée par TV21 sur Lundi 25 mars 2019