Taravari: Në vitin 2014 kam votuar Stevo Pendarovskin

Në emisionin e sontëm që po zhvillohet në Click Plus në televizionin 21, ku debatojnë Arben Taravari dhe Artan Grubi, vetë Taravari ka pranuar publikisht se më vitin 2014 ka votuar për Stevo Pendarovskin.

Marketing

“Në raundin e dytë në 2014 unë kam votuar Stevo Pendarovskin”, theksoi Taravari.

Taravari në #ClickPlus: Raundin e dytë në 2014 kam votuar Pendarovskin

Publiée par TV21 sur Lundi 25 mars 2019