Thaçi: Në Maqedoni, momentalisht nuk ka opozitë shqiptare (VIDEO)

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi në intervistën për TV21 deklaroi se referndumi për emrin më 30 shtator do të rezultojë i suksesshëm.

Marketing

“Referendumi do të ketë sukses dhe se është i bindur për këtë se PRO do të dalin mbi 650 mijë”, theksoi kreu i PDSH-së.

Duke folur për spektrin politik shqiptar ai th se për momentin nuk ka opozitë shqiptare në Maqedoni.

CLICK PLUS

#CLICKPLUSTEMA: PSE TË VOTOJMË NË REFERENDUM?TË FTUAR:MENDUH THAÇIISMET RAMADANIMUHAMED HALILIYLBER SELA

Publiée par TV21 sur Lundi 17 septembre 2018

 

Marketing