Tragjikomedia futbollistike

Në ndeshjen e Championshipit anglez, Milwall – Brentford janë parë skena teatrale nga shumë futbollistë.

Marketing

Mysafirët e mbyllën duelin me 10 lojtarë pasi Dalsgaard u përjashtua me karton të kuq, derisa skuadrat në fund barazuan 1-1.

Tifozët janë duke u tallur me sjelljet dhe simulimet e futbollistëve në fushë pas prekjeve të lehta që merrnin nga kundërshtarët.

Në videon më poshtë mund të shihni aktrimet e lojtarëve.