Trendi më i ri në rrjet: Ja si do të duken Rama, Basha dhe Meta kur të plaken

Trendi më i fundit në rrjetet sociale është publikimi i fotove se si do të dukeni të plakur.

Marketing

Kësaj manie nuk i kanë shpëtuar as politikanët.
Sipas FaceApp, kështu do të duken disa prej politikanëve pas shumë vitesh.

Marketing