Ballina Showbiz Vajza e Edona Llalloshit tashmë zonjushë e bukur

Vajza e Edona Llalloshit tashmë zonjushë e bukur

Edona Llalloshi ka arritur të ndërtojë karrierë dhe familje të suksesshme.

Marketing

Mbetet një ndër emrat serioz në muzikën vendore, që ia ka dalë të ndërtojë karrierë mbi baza të forta.

Këngëtarja është shumë ne rregull edhe sa i përket jetës private, ku gëzon harmoni të plotë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është nënën e dy fëmijëve, Doas dhe Nurit, shumë të dashur e të çmuar për të.

Doa, sot feston ditëlindjen, është rritur e bërë zonjushë e bukur.

Exit mobile version