Vajza e ish deputetes demokrate ngre temperaturat, publikon foto me bikini minimaliste

Ajo është një nga modelet që shpesh përflitet në media për foto e saj sexy. Vajza e Albina Dedës, Ada Deda ka befasuar me pamjen e saj të transformuar dhe së fundmi është më aktive se kurrë më parë.

Marketing

Ajo ka pozuar me një bady të kuq dhe tepër minimalist aq sa rrezikon të nxjerrë në pah pjesët e saj intime. Nuk mund të anashkaloheshin në këto postime dhe të pasmet e saj bombastike.

Marketing