Vajza e Shyhrete Behlulit në kërkim të dashurisë

Me shumë argëtim e muzikë ishte mbrëmja e djeshme e “Shiko kush luan” me luana Vjollcën.

Për herë të parë ishin të ftuara nënë e bijë, këngëtaret e njohura, Shyhrete Beluli dhe vajza e saj Engjëllusha Salihu.

Në një nga lojrat e programit ku të ftuarit i drejtojnë pyetje njëri tjetrit, Engjëllusha u pyet nga Hygerta Sako nëse është në një lidhje.

Ajo nuk refuzoi të përgjigjej duke thënë:

“Jam në kërkim”. Engjëllusha nuk e ka gjetur ende njeriun e zemrës.