Vedati feston ditëlindjen, merr dhuratën më të veçantë

Aktori i njohur kosovar, Vedat Bajrami po feston ditëlindjen.
Por jo vetëm kaq. Vedati i njohur për rolet e shumta të tij sot mori dhuratë edhe fanellën e Kosovës me emrin e lojtarit, Edon Zhegrova.

Marketing

Vedati është parë shumë i lumtur në këtë moment të cilin s’ka hezituar ta publikojë edhe në Instagram.

“Një fanellë e Kosovës që fletë shumë. Dhuatë për ditëlindjen time nga miku im” ,ka shkruar poshtë fotografisë ai.Ndryshe Vedati sot ka kaluar shumë orë me lojtarin përderisa edhe kanë dëgjuar këngën e Ledrit dhe Lyrical Son, Princess Diana.