(VIDEO) Momenti kur sulmuesit serbë ikin maleve nga autoritetet e Kosovës

Një moment ekskluziv se si terroristët serbë, largohen nga Manastiri pasi sulmuan me armë zjarri ndaj Policisë së Kosovës në fshatin Bansjkë, duke lënë të vrarë rreshterin, Afrim Bunjaku, është publikuar përmes regjistrimit me dron.

Marketing

Pamjet janë bërë publike nga agjensia e lajmeve Associated Press, dhe të njëjtat i gjeni më poshtë, transemton klankosova.tv.