Ballina Aktuale Will Smith, Era Istrefit: Je e bukur, të çmoj

Will Smith, Era Istrefit: Je e bukur, të çmoj

Aktori amerikan, Will Smith, pas përfundimit të Kampionatit Botëror, ka falënderuar këngëtarin Nick Jam për ftesën që ia bëri që të realizonin himnin e Botërorit, “Live It Up” si dhe këngëtaren nga Kosova, Era Istrefi.

Marketing

“Era Istrefi, ti je e bukur dhe shpirt delikat. Të çmoj. Vazhdo të buzëqeshësh”, ka shkruar Will Smith.

Hapjen e finales së Kamionatit Botëror “Rusia 2018”, ku Franca ka mposhtur Kroacinë me rezlutat 4:2 janë ngjitur në skenë për ta bërë, këngëtarja kosovare Era Istrefi me Will Smith dhe Nicky Jam me këngën “Live it Up”.

Exit mobile version