Xherdan Shaqiri shijon pushimet në ishullin grek, këto janë pamjet relaksuese

Pas një pune intensive me futboll, Xherdan Shaqiri ka gjetur kohë për veten. 

Ai zgjodhi ishullin grek ‘Mykonos’ për të pushuar dhe nga pushimet luksoze ka publikuar edhe pamje

Marketing

Në foto madje shihet duke u masazhuar dhe kombinimin e kësaj me perëndimin e diellit e ka cilësuar si diçka perfekte.

Kujtojmë se goli i Shaqirit që dha për përfaqësuesen zvicerane kundrejt asaj s?rbe $o vë mbetet gjithmonë në kujtesën e shqiptarëve dhe zviceranëve.

Ai së fundmi nënshkroi kontratë me Liverpool.