Ylli Limani prezanton projektin e ri , a ka lidhje me jetën privat ?(VIDEO)

Këngëtari i mirënjohur Ylli Limani, njofton projektin e ri që po bën gati për këtë verë, e siç duket e paska akoma të vështirë të harrojë vajzën me të cilën nuk janë më bashkë.

Marketing

Ylli Limani është një prej zërave më in për momentin, ku pothuajse cdo këngë e tij po bëhet hit. Pas suksesit të tij të lartë në duetin me Tunën, Limani po përgatitet për këngën më të re që padyshim dhe ajo do jetë hiti i kësaj vere.

Përmes një video të shkurtër të postuar në rrjetet sociale këngëtari i mirënjohur ka njoftuar se një projekt i ri po bëhet gati. “Nuk po kalojka” sic duket do jetë kënga e rradhës, ndërsa ka shtuar: “qe e paska n’zemer, tjeterkon… “.

javascript:;