Era Istrefi publikon fotot e para pas arritjes në Rusi

Era Istrefi së fundmi ka udhëtuar në Rusi.

Marketing

Era Istrefi orë më parë kishte ndarë disa imazhe në Instastory ku tregoi se çfarë pritje j’u bë në Rusi.

Duket se këngëtarja nga Prishtina ka udhëtuar për të mbajtur një koncert atje, pas suksesit që po arrin kënga e fundit me Sayonara, shtetasit rus dëshirojnë të shohin një performancë nga artistja.

Si edhe çdo herë tjetër Era duket shumë stil në fotot e fundit, e veshur me një xhaketë të kombinuar me ngjyra leopardi dhe taka të dizajnuar si leopard ajo arriti të tërheq vëmendjen e publikut.

https://www.instagram.com/eraistrefi/?utm_source=ig_embed