Zaev: Edhe pse tani jemi Maqedonia e Veriut përsëri temperatura është 40 gradë

Në Samitin për Ballkanin Perëndimor në Poznanj të Polonisë, takim ka pasur midis dy kryeministrave të Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë, Zoran Zaev dhe Bojko Borisov.

Marketing

Zaev me shaka i tha kryeministrit të Bullgarisë edhe pse jemi Maqedonia e Veriut përsëri temperatura është 40 gradë.

Среща с премиера на Република Северна Македония Зоран Заев

Publiée par Boyko Borissov sur Vendredi 5 juillet 2019