Aksidentohet rëndë Alban Hoxha!

Një lajm tronditës ka tronditur Partizanin dhe jo vetëm, edhe pse është mbajtur i fshehur.

Marketing

“Sport Ekspres” zbulon se Alban Hoxha dhe Lorenc Trashi janë aksidentuar me makinën e portierit të kuq pardje, teksa më keq e ka pësuar mesfushori, që ka pasur lëndime në brinjë, teksa do të duhet të qëndrojë pushim shtatë ditë, sipas raportit të parë mjekësor, edhe pse sot u stërvit i diferencuar pikërisht për këtë arsye.

Sa i përket portierit, gjendja e tij është më e qëndrueshme. Makina tip BMW X5 është bërë copash, për fat nuk ka ndodhur tragjedia.