Arta Nitaj vjen me poza provokuese nga pushimet në Bodrum

Bukuroshja Arta Nitaj vazhdon të marr gjithë vëmendjen e publikut me fotografitë që ajo poston në rrjetet sociale.

Marketing

Modelja dhe aktorja nga Peja komentohet për paraqitjen e saj provokuese, për jetën dhe pushimet luksoze që ajo bënë.

Së fundmi, zeshkania ka nisur sërish pushimet por kësaj radhe ajo ka zgjedhur Bodrumin e Turqisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)