Besimtarët myslimanë festojnë Bajramin, Rama i uron me këtë foto

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot gjithe besimtaret myslimane qe festojne sot Bajramin, pas nje muaji te gjate agjerimi.

Marketing

Me nje postim ne faqen e tij ne Facebook, Rama ka uruar gjithe myslimanet, duke i bashkengjitur urimit foton e Xhamise se re te Namazgjase, punimet per te cilen, sikunder thote ai, po ecin drejt perfundimit.

xhamia

Mesazhi i Rames 

MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë pamje të Xhamisë së Namazgjasë, punimet për të cilën po ecin shpejt drejt përfundimit, ju uroj GËZUAR BAJRAMIN 🙏