Elhaida Dani kapet ‘mat’, në lidhje me këngëtarin e njohur

Elhaida Dani e ruan me fanatizëm jetën e saj private por, këtë herë gjërat janë zbuluar.

Marketing

Këngëtarja është në lidhje dashurie me Branimir Agovi, tenor në operën e Vjenës, dhe këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një fotografie në Instagram, shkruan arbresh.info.

Fillimisht ajo ishte takuar me Branimirin derisa ai ishte konkurrent në ‘Star Academy’ ndërsa tani duket se gjërat janë bërë serioze.

Kjo nuk është lidhja e parë e këngëtares që u bë publike, kohë më parë, Elhaida kishte treguar se ajo ishte fejuar me italianin Francesco Maria Longo, lidhje kjo e cila përfundoj me ndarje.

Ndryshe, këngëtarja po vazhdon të jetë aktive në muzikë, projekti i fundit ishte balada ‘E ngrirë’./Arbersh.info/