Guximtare si Tuna: Këngëtarja tregon tatuazhin e veçantë në të pasme

Tuna nuk ka nguruar që t’i prezantojë fansave këtë shënim në trupin e saj.

Ajo njihet për tipin e saj “rebel” dhe nuk ka asnjë kompleks ta tregojë këtë. Së fundmi Tuna ka postuar në Instagram një foto ku duket se ka një tatuazh në një pjesë intime të trupit siç janë të pasmet.

Në foto dallohet se është e  shkruar fjala  BLOW, që në shqip përkthehet “fryj”. Nuk dihet nëse ky tatuazh ka kohë në trupin e këngëtares por nisur nga shkrimi që i ka bashkangjitur fotos ku thuhet “TBT BERMUDA” ndoshta mund të jetë realizuar gjatë realizimeve të këtij klipi të këngës BERMUDA  në vitin 2016, shkruan ”Blitz.al”.

Tuna nuk ka nguruar  që t’i prezantojë fansave këtë shënim në trupin e saj, edhe pse në një vend mjaft intim.