Klopp – Real Madrid, “bombë” nga Spanja

Jurgen Klopp mund të jetë trajneri i ri i Real Madridit.

Marketing

Lajmi konfirmohet nga “Don Balon”.

Gazeta spanjolle shkruhet se trajneri gjerman është shprehur i interesuar për të marrë drejtimin e “Los Blancos”.

Reali nuk e ka zgjedhur ende pasuesin e Zinedine Zidane dhe Klopp është një nga opsionet.