“Krejt rreth meje” kënga e re e Gilit (Video)

Këngëtarja Gili, sapo ka lansuar këngën e saj më të re të quajtur “Krejt rreth meje”.

Marketing

Me pamje si të një barbi, Gili sjell për adhuruesit e saj një këngë plot ritëm.

Kënga e realizuar nga Ilir Berani dhe Virusi, është kënga verore e Gilit, të cilën e ka sjell edhe me videoklip.
Gili në videospot shfaqet me fustane plot ngjyra, duke i jep kështu edhe më shumë gjallëri këngës së saj verore.

Marketing