Ballina Lajme Kosovë Lajçak nesër në Prishtinë, takon Bislimin për zbatimin e Marrëveshjes Bazike

Lajçak nesër në Prishtinë, takon Bislimin për zbatimin e Marrëveshjes Bazike

Zëvendëskryeministri i Parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog i Kosovës, Besnik Bislimi, pret në takim ditën e nesërme, Përfaqësuesin e Posaçëm të Bashkimit Evropian për Dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak.

Marketing

Në njoftimin e Zyrës së Kryeministrit, thuhet se temë diskutimi mes Bislimit dhe Lajçak do të zbatimi i Marrëveshjes Bazike. Sipas njoftimit, takimi pritet të ndodhë në ndërtesën e Qeverisë, prej orës 09:30.

Exit mobile version