Luajti në bastore fitoren e Kosovës, Noizy fiton shumën e çmendur!

Noizy kishte arsye ta festojë fitoren e Kosovës ndaj Shqipërisë.

Marketing

Këngëtari i njohur, Noizy, ka postuar në rrjetet sociale, foto e një tikete fituese, ku mbrëmjen e djeshme kishte luajtur për fitoren e Kosovës ndaj Shqipërisë.

Noizy kishte vendosur 200 mijë lekë të vjetra bast, dhe me koeficientin 5.3, që kuotohej fitorja e Kosovës, fitoi plot 1 milion e 60 mijë lekë të vjetra.

“Leku shkon tek Leku. Jepi Kosovë se kemi ngel keq sonte.” – shkruan Noizy.